O nás

 

Vítame Vás na našej webovej stránke zaoberajúcej sa výrobou drobných drevených stavieb. Vážime si Váš záujem, neváhajte nás kontaktovať.

Naše skúsenosti s výrobou drobných drevostavieb sú niekoľko ročné. Poctivé remeslo a láska k drevu sa v našom prípade prejavuje na našich výrobkoch. Vyrábame kvalitne rýchlo a spoľahlivo, naše výrobky Vám budú slúžiť dlhé roky.

Naša práca znamená pre nás zodpovednosť, tradíciu, spoľahlivosť a plné nasadenie. Naša filozofia je jednoduchá. Poctivé a precízne remeslo s kvalitným materiálom. Efektívna práca v malom tíme s rozumnými nákladmi, poctivo a s nadšením.

Budy pre psov

Ponúkame kvalitné a teplé ubytovanie pre vašich domácich maznáčikov hlavne v zimnom období .

zateplene budy

V ponuke mame širokú škálu zateplených a nezateplených psích búd, plus aj doplnky ako terasy a ležoviská. Naše výrobky sú zhotovené s najkvalitnejších materiálov.

nezateplená buda 0915 084 415

Radi vám bezplatne poradíme pri výbere tej najvhodnejšej búdy. Ponúkame zľavy pri odbere väčšieho množstva, taktiež zľavy aj pre psie útulky

20161112_122110

tel. kontakt 0915084415

       Drevené obklady

V našej výrobe pre vás vyrábame najkvalitnejší tatranský profil a spolu s ním aj mnoho ďalších výrobkov.

Kuríny

Doprajte si vždy čerstvé domáce vajíčka. V našej ponuke mate na výber širokú škálu kurínov. Vyrobíme aj kurín ktorý nieje v našej ponuke podľa vašich predstáv.

 

zateplená buda pre psa, budy pre psov na mieru, výroba kurínov, kurin pre sliepky s výbehom, kurnik pre sliepky, voliera pre psa, buda pre macku, buda pre zajaca, zajačník, kralikaren, krmelec pre zvierata, krmelce pre lesnu zver, kuriny, lavička okolo stromu, latrína, suché wc, buda pre psa bratislava, senec, žilina, zvolen, kurin pre sliepky ružomberok, martin, brezno, myjava, búdy pre psov detva, trnava, trenčín, revúca, rožňava, buda pre psa prešov, košice, vranov nad topľou, michalovce, sobrance, nove mesto nad vahom, levice, banska bystrica, senica, pieštany, zlate moravce, sabinov, snina, stará ľubovňa, budy liptovský mikuláš, čadca, šamorín, topoľčany, velký krtis, doprava cela sr, dovoz cela sr, zateplena buda pre nemeckeho ovciaka, labradora, retrivera, boxera, jack russela, cane corso, irsky vlkodav, sibirsky husky, vyroba na mieru, kurin pre sliepky na mieru, drevený koterec pre psa tatransky profil prešov, zrubovy profil presov, terasova podlaha kosice, drevene obklady presov kosice, dreveny obklad presov, palubovka kocice, palubky presov, palubovky kosice, dreveny obklad vychodne slovensko, tatransky obklad predajňa presov, drevené profily prešovský kraj